Helyezés |
Csapatnév |
Iskola |
Csapattagok |
Pontszám |
3. osztályosok |
- |
- |
- |
- |
1. hely
Döntős
országos 26. hely |
Számkirályok
|
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Rapi Milán
Bali Zsombor
Kovács Ádám
Bodor Bálint |
87 pont |
2. hely |
Szorgik |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Kökény Petra
Orosz Angéla Zsófia
Pálinkás Tibor
Remény Olivér |
82 pont |
3. hely |
Szuper Csapat |
Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét |
Hegedűs Norbert
Nagy Dániel
Sonkolyos Ágnes
Szabó Fanni |
78 pont |
4. hely |
Okoskák |
Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár, Tiszaalpár |
Birkás Levente
Kása Norbert
Kővágó Karina
Taricska Blanka |
71 pont |
5. hely |
Szám Mágusok |
Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét |
Domokos Enikő
Lőrincz Szabolcs
Simon Szabolcs
Szőke Erik |
68 pont |
5. hely |
Tigrisek |
Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény, Kalocsa |
Török Viktória
Kovács Boglárka
Ferencz Kincső
Bondor Milán |
68 pont |
4. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
Döntős
országos 25. hely |
Agytusázók |
Arany János Ált. Isk., Kecskemét |
Dékány Dóra
Demeter Fábián
Petrik Gréte
Surányi Dániel |
95 pont |
2. hely |
Okostojások |
Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét |
Bagó Barbara
Bagó Bianka
Golyha Flóra
Póka Vanda |
88 pont |
3. hely |
Mer-ész |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Csáky Janka
Hévízi Virág
Kurucz Nóra
Molnár Petra |
87 pont |
4. hely |
Logi-kvartett |
Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét |
Izsó Barnabás
Kamenár Gyöngyvér
Maczkó Lilla
Tóbiás Anna |
87 pont |
5. hely |
M2BL |
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét |
Gulyás Máté Gábor
Mócza Milán
Fehér Bianka
Bogdándi Lilla |
86 pont |
6. hely |
Jedirend |
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét |
Borsos Botond
Jókhel Patrik
Kárpáti Roland
Lukács Martin |
80 pont |
5. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
döntős
országos 10. hely |
Matekária |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Buzási Dániel
Csomor Balázs
Gucsi Bálint
Zsoldos László |
124 pont |
2. hely |
Megoldjuk.hu |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Bondor Blanka
Szabó Barnabás
Vincze Dóra
Karádi Kende |
117 pont |
3. hely |
Matokosok |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Nagy Noel
Gyepes Dávid
Szűcs András
Rumpler Máté |
108 pont |
4. hely |
Andovizsó |
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kecskemét |
Czirkos Angéla
Juhász Dorina
Nagy Zsófia
Tóth Vivien |
105 pont |
5. hely |
Mattyúkok |
Zsombó-Csólyospálos Községek Ált.Isk.,Óvodája, Csólyospálosi Általános Iskola
Csólyospálos |
Juhász Ágota
Rákóczi Kristóf
Sisák Lilla
Túri Tamás |
100 pont |
6. hely |
Négy Tudor |
Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár
Tiszaalpár |
Csík Péter
Király Bence
Ollári Gábor
Réczi Ákos |
100 pont |
6. hely |
Nem tudom |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Polyák Áron
Vezsenyi Zsolt
Finta Zsófia
Gosztonyi Csenge |
100 pont
|
6. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
Döntős
országos 26. hely |
4 for Maths |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Kiss Gréta
Rádi Orsolya
Németh Kinga
Zsigri Zsuzsa |
118 pont |
2. hely |
Tudakozó + |
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét |
Bodnár Levente
Petrás Tamás
Csősz Dávid
Körmöczi Márk |
112 pont |
3. hely |
Géniusz |
Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola, Kiskunhalas |
Tihanyi Fanni
Koch Attila
Tóka Borbála
András Máté Cseke |
110 pont |
4. hely |
Észkerék |
Arany János Ált. Isk., Kecskemét |
Hegyi József
Kovács Brigitta
Rimóczi Edina
Szikora Marcell |
101 pont |
5. hely |
Anonymus |
Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét |
Coulibaly Patrik Sékou
Értekes Lóránt
Palotai Bendegúz
Szebelédi Márton |
99 pont |
6. hely |
Reciprókák |
Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola, Kunszentmiklós |
Szappanos Tamás Soma
Szigeti Sára
Szőke Bence
Vida Gábor |
99 pont |
7. osztályosok |
Általános iskolai kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos 26. hely |
Kaleidoszkóp |
Constantinum Intézmény, Kiskunfélegyháza |
Könyves Gábor
Varga Annamária
Pintér Zsófia
Lakhegyi Krisztina |
100 pont |
2. hely |
SZSek |
Zsombó-Csólyospálos Községek Ált.Isk.,Óvodája, Csólyospálosi Általános Iskola, Csólyospálos |
Fodor Márkó
Gyuris Kinga
Soós Ádám
Telek Máté |
89 pont |
3. hely |
Clever girls |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Ambrus Adrien
Kálló Dóra
Nemesi Barbara
Péteri Lilla |
84 pont |
4. hely |
Rakéták |
Arany János Ált. Isk., Kecskemét |
Illés Zoltán
Szeidl Nikolett
Török Patrik
Varga Zsanett |
82 pont |
5. hely3 |
X3 BT |
Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola, Kiskunhalas |
Kónya Csaba
Tóth Martin
Bóna Bettina
Berta Somogyi Kinga |
77 pont |
8. osztályosok |
Általános iskolai kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos 6. hely |
Bérelhető reklámfelület |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Baráth Tamás
Bene Bence
Kalmár Patrik
Mamuzsics Dóra |
121 pont |
2. hely |
4 bit |
Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája, Kecskemét |
Nusser Dóra
Tánczos-Szabó Barbara
Karádi Luca
Illés Réka |
107 pont |
3. hely |
Jo-jók |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Tóth Andrea
Michna Halina
Ábrahám Anna
Szilágyi Berta |
104 pont |
4. hely |
Kop |
Arany János Ált. Isk., Kecskemét |
Baglyas Mátyás
Balog Krisztán
Dominek Márk
Kovács Bálint |
89 pont |
5. hely |
Black and white |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Aszódi Júlia
Solymos Nikolett
Szalay Richárd
Vezsenyi Ádám |
86 pont |
6. hely |
Pozitive |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Burovincz Damján
Kovács Tímea
Süveges Viktória
Szalai Zsófia |
85 pont |
7. osztályosok |
Gimnáziumi kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos 13. hely |
Matekzsenik |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Berbekár Réka
Hermann Dávid
Schneiker Noémi
Steigler Alida |
116 pont |
2. hely |
DAFÁ |
Katona József Gimnázium
Kecskemét |
Almási Fanni
Buday Ákos
Détári András
Dudás Dániel |
104 pont |
3. hely |
Sivatagi rohamkukacok visszatérnek |
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Kiskunhalas |
Fodor Dóra
Forgács Bence
Pakai Kristóf
Szigeti Dzsenifer |
98 pont |
4. hely |
Ezerszer jobbak |
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Kiskunhalas |
Fodor-Rácz Attila
Kósa Noémi
Trummer Anna Erzsébet
Zsigmond Bálint |
90 pont |
5. hely |
Made in Hungary |
Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény
Kalocsa |
Balogh Dániel
Deák Patrik
Pap József
Perity Viktor |
84 pont |
6. hely |
FANTASZTIKUS NÉGYES |
Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola
Kunszentmiklós |
Balázs Péter
Besei Szimonetta
Pálinkó Petra
Vida Zoltán |
83 pont |
8. osztályosok |
Gimnáziumi kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos 15. hely |
Veni vidi vici |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Barna Szilvia
Csertő Zoltán
Csontos Máté
Farkas Dorina |
109 pont |
2. hely |
Szörpöt hörcsölő szőrös hörcsögök |
III. Béla Gimnázium
Baja |
Cseresnyés Fanni
Csilics Adél
Kántor Emőke
Kertész Hanga |
104 pont |
3. hely |
Amigas |
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Kiskunhalas |
Gusztos Éva
Csányi Ágnes
Kovács-Osváth Apolka
Zöldi Nikolett |
101 pont |
4. hely |
The Team |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Kőrös Ádám
Gyarmati Bendegúz
Zsikla Kincső
Fodor Dóra |
101 pont |
5. hely |
MI |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Kara Lilla
Komlódi Benedek
Páli Márton
Tolnai Kata |
100 pont |
6. hely |
IKOZAÉDEREK |
Katona József Gimnázium
Kecskemét |
Birke János
Szilágyi Adrienn
Nádházi Tünde
Tóth Pál |
99 pont |