Diákolimpia |
Intézmény neve |
Verseny neve |
Tanuló neve |
Helyezés |
Felkészítő tanár neve |
Diákolimpia országos eredmények |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs.röplabda Diákolimpia |
III.kcs.lány röplabda csapat |
5. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs fiú labdarúgás Diákolimpia |
Algisi Márk, Balis Gergő, Gyapjas Botond, Hegedűs Ádám, Kovács Marcell, Majer Marcell, Mák Péter, Ozsváth Ádám, Pintér Zsombor, Sódar Gellért, Szarvas Sára, Vári Mátyás |
20. |
Réthey Erzsébet, Ozsváth Ferenc |
Diákolimpia országos elődöntő,megyei,városi |
Országos elődöntők: |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs.röplabda Diákolimpia |
III.kcs.lány röplabda csapat |
1. |
Juhász Zoltán |
|
|
|
|
|
diákolimpia megyei eredmények |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs.röplabda Diákolimpia |
III.kcs.lány röplabda csapat |
1. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs. futsal Diákolimpia |
IV.kcs. Futsall fiú csapat |
4. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Sakk Diákolimpia |
Magonyi Petra Lili ( 1.o) |
1. |
|
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs. labdarúgás Diákolimpia |
IV.kcs. Labdarúgó csapat |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III..kcs. labdarúgás Diákolimpia |
III.kcs. Labdarúgó csapat |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs. labdarúgás Diákolimpia |
II.kcs. Labdarúgó csapat |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
IV.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia csapat |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
III.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
II.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.-IV.kcs lány magasugrás csapat diákolimpia |
Bójás Viktória, Fejes Enikő, Kovács Nóra, Kocsis Míra, Agárdi Nikolett |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.-IV.kcs fiú magasugrás csapat diákolimpia |
Mihócza Levente, Bóta Attila, Türei Dominik, Mezei Rajmond, Borsos Márton |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.-IV.kcs lány kislabda csapat diákolimpia |
Szabó Anna, Fejes Enikő, Kovács Nóra, Varga Dóra, Bójás, Viktória |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs fiú mezei futás csapat diákolimpia |
Veliczky Zalán, Varga Zsombor, Csillag Zsombor, Papp Barnabás, |
4. |
Réthey Erzsébet,Csománé Süpek Ildikó |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs lány mezei futás csapat diákolimpia |
Kovács Nóra, Huliák Kitti, Varga Nóra Bójás Viktória, Pasztovszky Anna |
6. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs atlétika lány 3 tusa csapat diákolimpia |
Varga Villő, Szarvas Sára, Lugosi Csenge, Szűcs Vanessza, Rácz Médea |
4. |
Réthey Erzsébet,Csománé Süpek Ildikó |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs atlétika lány 4 tusa egyéni diákolimpia |
Bójás Vikrória |
6. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
|
|
|
|
diákolimipa városi eredmények |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs. Lány röplabda Diákolimpia |
III.kcs.lány röplabda csapat |
1. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány röplabda Diákolimpia |
IV.kcs lány röplabda csapat |
3. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs.röplabda Diákolimpia |
III.kcs.lány röplabda csapat |
1. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs. futsal Diákolimpia |
IV.kcs. Futsall fiú csapat |
1. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs. labdarúgás Diákolimpia |
IV.kcs. Labdarúgó csapat |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs. labdarúgás Diákolimpia |
III.kcs. Labdarúgó csapat |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs. labdarúgás Diákolimpia |
II.kcs. Labdarúgó csapat |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
IV.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia csapat |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
III.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
II.kcs fiú kosárlabda Diákolimpia |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs fiú mezei futás csapat diákolimpia |
Veliczky Zalán, Varga Zsombor, Csillag Zsombor, Papp Barnabás, Vári Máté |
2. |
Réthey Erzsébet,Csománé Süpek Ildikó |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs lány mezei futás csapat diákolimpia |
Kovács Nóra, Huliák Kitti, Varga Nóra Bójás Viktória, Pasztovszky Anna |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
II.kcs atlétika lány 3 tusa csapat diákolimpia |
Varga Villő, Szarvas Sára, Lugosi Csenge, Szűcs Vanessza, Rácz Médea |
3. |
Réthey Erzsébet,Csománé Süpek Ildikó |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs atlétika lány 4 tusa egyéni diákolimpia |
Kovács Nóra |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs atlétika lány 3 tusa egyéni diákolimpia |
Lugosi Csenge |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs atlétika fiú 4 tusa egyéni diákolimpia |
Rabb Márk |
6. |
Réthey Erzsébet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemzetközi I-XX. |
Intézmény neve |
Verseny neve |
Tanuló neve |
Helyezés |
Felkészítő tanár neve |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Horvát Nemzetközi Bajnokság Varazdin |
Drabant Anita |
1. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Belga Nemzetközi Bajnokság Spa |
Drabant Anita |
2. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Lengyel Nemzetközi Bajnokság Wladyslawowo |
Drabant Anita |
3. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Országos I-V. |
|
|
|
|
|
Intézmény neve |
Verseny neve |
Tanuló neve |
Helyezés |
Felkészítő tanár neve |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Hírös Kupa Kecskemét |
III.kcs.lány röplabda csapat |
1. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Titkos Lajos Emlékverseny Szeged |
III.kcs.lány röplabda csapat |
3. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Simon Lajos Emlékverseny Sümeg-Dabronc |
III.kcs.lány röplabda csapat |
1. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Viharsarok Kupa Békéscsaba |
III.kcs.lány röplabda csapat |
4. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Szolnoki Kupa Szolnok |
III.kcs.lány röplabda csapat |
5. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Mikulás Kupa Gödöllő |
III.kcs.lány röplabda csapat |
5. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Markovics Kupa Szeged |
III.kcs.lány röplabda csapat |
4. |
Juhász Zoltán |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Országos Bajnokság Budapest |
Drabant Anita |
1. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Országos Serdülő TOP 12 |
Drabant Anita |
3. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Moatsz Kupa Budapest |
Drabant Anita |
2. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Budapeset Bajnokság Budapest |
Drabant Anita |
2. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Serdülő Verseny Bükfürdő |
Drabant Anita |
2. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Pintér Attila Emlékverseny Orosháza |
Drabant Anita |
2. |
Vajda Viktor |
Kiss Dániel |
Szabó Krisztián |
Regionális I-V. |
Intézmény neve |
Verseny neve |
Tanuló neve |
Helyezés |
Felkészítő tanár neve |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Mészáros Gyula Atlétika emlékverseny Távolugrás |
Bójás Viktória |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Mészáros Gyula Atlétika emlékverseny 4x200 m váltó |
Bójás Viktória, Huliák Kitti, Kovács Nóra, Varga Dóra |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Mészáros Gyula Atlétika emlékverseny 800 m |
Kovács Nóra |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Mészáros Gyula Atlétika emlékverseny 800 m |
Jávorszky Alex |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Mészáros Gyula Atlétika emlékverseny 4x200 m váltó |
Jávorszky Alex |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Mészáros Gyula Atlétika emlékverseny 800 m |
Pasztovszky Anna |
5. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika 30 m futás |
Katona Martin |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika helyből távol |
Katona Martin |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika kislabda Dobás |
Szalai Szilvia |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika magasugrás |
Rácz Médea |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika 30 m futás |
Rácz Médea |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika 30 m futás |
Lugosi Csenge |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika 30 m futás |
Gyapjas Botond |
5. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika magasugrás |
Szász Bence |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika 300m futás |
Gyapjas Botond |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika magasugrás |
Mák Péter |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika magasugrás |
Szücs Vanessza |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika 300 m |
Varga Villő |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika 4x200m váltó |
Gyapjas Botond, Mák, Péter, Csillag Zsombor, Kovács Marcell |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika kislabda Dobás |
Szabó Gergő |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Tapsifüles Terematlétika összetett pontverseny |
összes induló: 26 fő |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U11 Békéscsaba |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U11 |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U11 Kecskemét |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U11 |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U13 Kecskemét |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U13 |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U13 Békéscsaba |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U13 |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U13 Kecskemét |
Sport XXI gyermek ügyességi atlétika verseny U13 |
4. |
Réthey Erzsébet |
Megyei I-V. |
Intézmény neve |
Verseny neve |
Tanuló neve |
Helyezés |
Felkészítő tanár neve |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Lánchíd Darvas Terematlétika magasugrás |
Kovács Nóra |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Lánchíd Darvas Terematlétika 1000 m futás |
Kovács Nóra |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Lánchíd Darvas Terematlétika 4x200 m váltó |
Kovács Nóra, Rácz Médea, Huliák Kitti, Bójás Viktória |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Lánchíd Darvas Terematlétika távolugrás |
Bójás Viktória |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Lánchíd Darvas Terematlétika, magasugrás |
Bójás Vktória |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Lánchíd Darvas Terematlétika 30 m futás |
Rácz Médea |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Lánchíd Darvas Terematlétika 1000 m futás |
Hiliák Kitti |
5. |
Réthey Erzsébet |
Alapfokú megyei csapat és egyéni atlétika verseny |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú kislabda csapat |
Kovács Krisztián, Salamon András, Rabb Márk, Molnár Szabolcs, Hajkó András |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány kislabda csapat |
Szabó Anna, Vidovics Panna, Fejes Enikő, Szabó Lúcia |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú 4x100 m váltó |
Kovács Krisztián, Salamon András, Rabb Márk, Molnár Szabolcs, |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú magasugrás csapat |
Mihócza Levente, Zsigár Szabolcs, Bóta Attila, Türei Dominik, Halasi Ferenc |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány magasugrás csapat |
Kocsis Míra, Fejes Enikő, Agárdi Nikolett, Szbó Lúcia, Szabó Anna, Vidovics Panna |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú kislabda egyéni |
Molnár Szabolcs |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány magasugrás egyéni |
Kocsis Míra |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány kislabda egyéni |
Szabó Anna |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú 4x100 m váltó |
Mihócza Levente, Zsigár Szabolcs, Halasi ferenc, Ladányi Richárd |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány 4x100 m váltó |
Szabó Anna, Vidovics Panna, Fejes Enikő, Szabó Lúcia |
4. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs lány váltó |
Varga Dóra, Lugosi Csenge, Rácz Médea, Karcsú Noémi, |
5. |
Réthey Erzsébet |
Alapfokú városi csapat és egyéni atlétika verseny |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú távol csapat |
Kovács Krisztián, Salamon András, Rabb Márk, Molnár Szabolcs, Hajkó András, Várai Máté |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú kislabda csapat |
Kovács Krisztián, Salamon András, Rabb Márk, Molnár Szabolcs, Hajkó András |
1 |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány kislabda csapat |
Szabó Anna, Vidovics Panna, Fejes Enikő, Szabó Lúcia |
1 |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú 4x100 m váltó |
Kovács Krisztián, Salamon András, Rabb Márk, Molnár Szabolcs, |
2 |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú magasugrás csapat |
Mihócza Levente, Zsigár Szabolcs, Bóta Attila, Türei Dominik, Halasi Ferenc |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány magasugrás csapat |
Kocsis Míra, Fejes Enikő, Agárdi Nikolett, Szbó Lúcia, Szabó Anna, Vidovics Panna |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú kislabda egyéni |
Molnár Szabolcs |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány magasugrás egyéni |
Kocsis Míra |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány kislabda dobás egyéni |
Szabó Anna |
1 |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú távol egyéni |
Kovács Krisztián |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú magasugrás egyéni |
Mihócza Levente |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV. kcs fiú Távolugrás egyéni |
Mihócza Levente |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú magasugrás egyéni |
Zsigár Szabolcs |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs lány távolugrás csapat |
Varga Dóra, Lugosi Csenge, Rácz Médea, Szűcs Vanessza, Karcsú Noémi, Pasztovszki Anna |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs lány távolugrás egyéni |
Lugosi Csenge |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs lány távolugrás egyéni |
Varga Dóra |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs lány kislabda egyéni |
Varga Dóra |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú 4x100 m váltó |
Mihócza Levente, Zsigár Szabolcs, Halasi Ferenc, Ladányi Richárd |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs fiú távol egyéni |
Rabb Márk |
2. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
III.kcs lány kislabda csapat |
Varga Dóra, Lugosi Csenge, Rácz Médea, Szűcs Vanessza, Karcsú Noémi, Pasztovszki Anna |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs fiú távol csapat |
Mihócza Levente, Zsigár Szabolcs, Halasi Ferenc, Ladányi Richárd |
3. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány kislabda csapat |
Szabó Anna, Vidovics Panna, Fejes Enikő, Szabó Lúcia |
1. |
Réthey Erzsébet |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
IV.kcs lány távol csapat |
Szabó Anna, Vidovics Panna, Fejes Enikő, Szabó Lúcia |
2. |
Réthey Erzsébet |
|
|
|
|
|
Egyéb versenyek |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Városi Kresz verseny, ki a legjobb kétkeréken |
Jávorszky Alex |
3. |
Ovárdics Zsolt |
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola |
Ép testben ép lélek városi ügyességi sorverseny 1.o-8.o |
|
3. |
Csománé Süpeki Ildikó |