BEMUTATKOZÁS

Bemutatkozott a BELOVÁ

Iskolánk is örömmel vett részt a március 9-én a Vörösmarty iskola tornatermében megrendezett kulturális rendezvényen. A színes forgataggá szervezett műsorfolyamban minden óvodai és iskolai egység megmutatta miben tehetségesek az odajáró gyerekek.

A Zrínyit az 1.a egy mese jelenettel, az 1.c pedig népi játékokkal, tánccal és dalokkal képviselte.

Az aggódó szülői tekintetek ellenére sem találhattunk a kicsik fellépésében semmi hibát, vagyis ment minden, mint a karikacsapás. A mesében minden szereplő nagyon szépen hangosan, bátran és érthetően beszélt. A néptáncban is mindenki tudta, hogy mit kell csinálnia. Magabiztosan mozogtak a színpadon és szépen, pontosan énekelték a tanult dalokat.

Köszönjük a szülőknek a szép jelmezeket, a tanító néniknek (Hajni néni, Judit néni és Csilla néni) pedig a sok munkát, amellyel betanították a műsorszámokat!